Wyobraź sobie, że cały Świat to bezkresny ocean, który zewsząd otacza jego mieszkańców. Od powierzchni oddziela go gruba pokrywa lodowa, chroniąca przed kosmicznymi zagrożeniami.

  Roa – rozumne istoty, w których przedstawicieli wcielają się Gracze, nie wiedzą, że są na zawsze uwięzieni pod lodową kopułą księżyca Europa – jednego z satelitów Jowisza. Z powodu różnicy ciśnienia nie są wstanie dotrzeć na tyle wysoko, żeby poznać prawdę.

  Ich poziom technologiczny można porównać do rozwoju antycznej Grecji. Gromadzą się w plemiona, rozwijają swoje rozciągnięte po dnie miasta-państwa, tworzą monumentalne piramidy, do perfekcji rozwinąwszy obróbkę kamienia.

 Z najgłębszych odmętów odkrywają pozostałości po Pierworodnych – cywilizacji, która upadła w wyniku licznych konfliktów. Niknące hieroglify ze zmurszałych, porośniętych roślinnością ruin i połamanych tablic, ostrzegają przed wojną i zniszczeniem. Przed nienawiścią i zabijaniem, które zamiast do zwycięstwa, prowadzą do zagłady. Mędrcy nawołują do opamiętania, ponieważ Roa wkroczyli na tą samą, zgubną ścieżkę…

  Link do zbiórki na Wspieram.to (start: 10 lipca 2023 roku)  

  Już niedługo darmowy starter do pobrania w pdf.

Kontakt: przemek.lawniczak.dungal@gmail.com